Vacature Crisisadviseur 

Ben jij op zoek naar een leuke, ondernemende en uitdagende functie? Lees dan hieronder onze oproep. We zijn op zoek naar: één crisisadviseur voor onze klanten in de zorg en één ter versterking van ons team.

Veilig in Beeld | Crisisbeheersing houdt zich bezig met veiligheidsbewustwording binnen organisaties, waarbij wij veel klanten kennen in de zorg en ziekenhuizen door het gehele land. Wij adviseren organisaties hoe ze een crisisorganisatie zouden kunnen inrichten, geheel afgestemd op hun eigen bedrijfscultuur. Wij ondersteunen organisaties bij het maken van planvorming zoals crisisbeleidsplannen, bedrijfsnoodplannen, ontruimingsplannen en zorgcontinuïteitplannen. De zorg- en de bedrijfscontinuïteit staat centraal in zowel de planvorming als in de opleiding en trainingen die wij bieden. Wij werken beeldend en doen het liefst zo min mogelijk op papier. Onze bedrijfsvoering is dynamisch, we houden van uitdagingen en nieuwe mogelijkheden. Geen dag is bij ons hetzelfde. Wij zijn een  dynamisch bedrijf (6 personen) en werken door heel Nederland. We kennen een gecombineerd takenpakket, daar moet je van houden!

Houd jij van dagelijkse uitdagingen, heb je affiniteit met het ondersteunen van ons opleidingsteam en het meedenken aan nieuwe opdrachten en projecten? Lees dan verder!

Wij zij op zoek naar enthousiaste crisisadviseurs voor minimaal 24 tot 32 uur.

Zoek je een dynamische werkomgeving, waarin je de spil bent in een team. Houdt je van uitdagingen en heb je affiniteit met veilig voelen, zijn en handelen binnen zorginstellingen en ziekenhuizen? Kom dan ons team versterken! Jij bent een adviseur met een stevige persoonlijkheid die in staat is om te schakelen tussen inhoud en proces, die lijnen kan trekken tussen operationeel, tactisch en strategisch. Je gaat zorgcontinuïteit verweven door organisaties heen op gebied van veiligheid en zorgcontinuïteit.

De werkzaamheden bestaan uit:         

Geen dag is bij ons hetzelfde. Je gaat aan de slag met het (her-)schrijven van planvorming, het geven van trainingen, het ontwerpen van tools, ontwikkelen van lesmateriaal en het trainingsprogramma op maat. Het grote deel van jouw werkzaamheden zal bestaan uit het zijn van de spil binnen een ziekenhuis ten aanzien van crisisbeheersing en of het opstellen van planvorming, voorbereiden, organiseren en geven van diverse trainingen, workshops. Daarnaast komen er veel verschillende bij zoals: relatiebeheer, OTO-beheer, het opstellen en meedenken met het ontwikkelen van OTO activiteiten. Naast onze werkzaamheden kennen we een uitgebreid inwerkprogramma.

Noodzakelijk voor de functie:

 • Enthousiasme
 • Houden van uitdagingen
 • Het zelfstandig ondernemen van acties is essentieel
 • Assertief
 • Vaardig met Outlook, Word en Excel
 • Zelfstandig kunnen werken
 • Om kunnen gaan met een dynamische werkomgeving
 • Probleem oplossend kunnen werken
 • Snel kunnen schakelen
 • Het leuk vindt om mee te innoveren
 • Openstaan om te leren, van en met elkaar
 • Affiniteit met werken met zorgcontinuïteit
 • Het belang inzien van relatiebeheer
 • HBO werk- en denkniveau, met ervaring vanuit veiligheid of bedrijfscontinuïteit. 

Wij bieden een marktconform salaris. Lijkt het je wat? Stuur dan je CV en een korte motivatie naar suzanne@veiliginbeeld.nl

Voor meer informatie kun je ook altijd even bellen! (06-15574676)

 

NuBNO Cursus planvorming

 

Share This